Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinde heyecan dorukta! MKE Ankaragücü-Beşiktaş ve Trabzonspor-Fatih Karagümrük maçlarının hakemleri belli oldu. İşte detaylar:

MKE Ankaragücü - Beşiktaş Maçı

Yarı finalin ilk maçında Beşiktaş, MKE Ankaragücü'ne konuk olacak. Bu kritik karşılaşmayı deneyimli hakem Ümit Öztürk yönetecek. İki takım arasındaki mücadele 23 Nisan Salı günü saat 20.30'da başlayacak.

Trabzonspor - Fatih Karagümrük Maçı

Diğer yarı final karşılaşmasında ise Trabzonspor, Fatih Karagümrük'ü ağırlayacak. Bu önemli mücadelede ise Ali Şansalan düdük çalacak. Trabzonspor-Fatih Karagümrük maçı 24 Nisan Çarşamba günü saat 20.30'da başlayacak.

Selçuk Sports: Spor Aktiviteleriyle Adrenalin Dolu Bir Deneyim Selçuk Sports: Spor Aktiviteleriyle Adrenalin Dolu Bir Deneyim

Türkiye Kupası yarı final maçlarının hakemleri belirlendi ve futbolseverler merakla maçların başlamasını bekliyor. Bu önemli karşılaşmalar, takımların büyük bir heyecan ve motivasyonla sahada olacakları maçlar olarak göze çarpıyor.

Hakemlerin açıklanmasıyla birlikte taraftarlar, takımlarının maçlardan galibiyetle ayrılması için desteklerini artırma yoluna gideceklerdir. Her iki maçın da futbolseverlere büyük heyecan yaşatacağı ve bol gollü mücadelelere sahne olacağı öngörülüyor.

Türkiye Kupası yarı final karşılaşmalarının sonucunda hangi takımların finale yükseldiği merakla bekleniyor. Futbolseverler, bu kritik maçlarda takımlarını desteklemek için büyük bir heyecanla maç günlerini bekleyeceklerdir.