Bu satışlara katılmak isteyenler, yüzde 25 peşinat ödeyerek ve 48 ay vadeli olarak bu konutlar ve iş yerlerini satın alabilecekler. Açık artırmalar, 11 Ekim Çarşamba ve 12 Ekim Perşembe günleri saat 10.30'da TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara The Green Park Hotel'de gerçekleşecek. Ayrıca, internet üzerinden (*) teklif verme imkanı da bulunacak.

Satışa sunulan konutlar ve iş yerleri şu illerde bulunuyor: Afyonkarahisar, Adana, Aksaray, Ankara, Balıkesir, Batman, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Gümüşhane, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kilis, Konya, Kocaeli, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Muş, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Samsun, Sakarya, Sivas, Siirt, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Uşak, Van ve Yozgat illerinde.

Satın alma işlemleri için bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası AŞ ve T.C. Ziraat Bankası AŞ tarafından sağlanacak. Başvurular ve teminatlar bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecektir.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, 11-12 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek olan açık artırma ile Van dahil 43 ilde 212 konut ve 17 ilde 143 iş yeri satışını yapacak. Bu fırsattan yararlanmak isteyenler, yüzde 25 peşinat ödeyerek ve 48 ay vadeli olarak bu konutları ve iş yerlerini sahip olabilecekler.

Açık artırmaların gerçekleştirileceği tarihler, 11 Ekim Çarşamba ve 12 Ekim Perşembe günleri olarak belirlenmiş. Saat 10.30'da başlayacak olan açık artırmalar, TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara The Green Park Hotel'de düzenlenecek. Ayrıca, bu önemli etkinliğe katılmak isteyenler, internet üzerinden de (*) tekliflerini iletebilecekler.

Ek Gelir Elde Etmenin Yolları Nelerdir? Ek Gelir Elde Etmenin Yolları Nelerdir?

Satışa sunulan konutlar ve iş yerleri oldukça geniş bir coğrafyada yer alıyor. Afyonkarahisar, Adana, Aksaray, Ankara, Balıkesir, Batman, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Gümüşhane, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kilis, Konya, Kocaeli, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Muş, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Samsun, Sakarya, Sivas, Siirt, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Uşak, Van ve Yozgat illerinde bulunan bu konutlar ve iş yerleri yüzde 25 peşinat ve 48 ay vadeli olarak alınabilecek.

Bu satış işlemleri için bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası AŞ ve T.C. Ziraat Bankası AŞ tarafından sunulacak. Başvurular ve teminat işlemleri bu bankaların tüm şubeleri üzerinden gerçekleştirilebilecek. Bu fırsat, ev veya iş yeri sahibi olmak isteyenler için önemli bir fırsat sunuyor.

Editör: Egemen KEYDAL