Finike Belediyesi, 'Yalnız Değilsin Projesi' ile Vatandaşlara Destek Sağlıyor

Finike Belediyesi, 'Yalnız Değilsin Projesi' kapsamında, temel ihtiyaçları ve sağlık hizmetlerine erişmekte zorlanan vatandaşlara yardım eli uzatmaya devam ediyor. Bu sosyal destek projesi, köylerdeki evde sağlık bakım hizmetleri ve gıda yardımı gibi alanlarda ihtiyaç sahiplerine destek sağlıyor.

Finike Belediyesi ekipleri, köy ziyaretleri düzenleyerek vatandaşların ihtiyaçlarını yerinde tespit edip hızlı çözüm sunuyor. Bu kapsamda yatağa bağlı hastaların tıraş edilmesi gibi kişisel bakım hizmetleri de sunuluyor. Aynı zamanda hasta vatandaşlara evde bakım hizmetleri sunan ekipler, ilçenin her bölgesine uzman sosyal hizmet uzmanları, diyetisyenler, hemşireler ve berberler gönderiyor.

Serena Williams Kimdir? Williams'in Damga Vuran Hikayesi Nedir? Serena Williams Kimdir? Williams'in Damga Vuran Hikayesi Nedir?

Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, projenin sosyal belediyecilik anlayışı ile sürdürüldüğünü belirterek, "Finike’nin her köşesindeki vatandaşlarımızın yanındayız. 'Yalnız Değilsin' adını taşıyan projemiz, vatandaşlarımıza maddi ve manevi destek sunmayı amaçlıyor. Her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz. Finike'deki her vatandaşımızın yalnız olmadığını hissetmesini istiyoruz. Finike Belediyesi olarak vatandaşlarımıza ulaşmayı, ihtiyaçlarını karşılamayı, birlikte mutlu ve huzurlu bir Finike oluşturmayı hedefliyoruz. Bir vatandaşımızın yüzündeki gülümseme, ekiplerimizi ve beni mutlu ediyor." dedi.

Finike Belediyesi'nin 'Yalnız Değilsin' projesi, köylerden mahallelere kadar yaygın bir şekilde devam ediyor ve vatandaşlara geniş bir yelpazede yardımlar sunuyor.

Editör: Seniha BESLER