Feci Kaza Şanlıurfa Otoban Çevre Yolunda Meydana Geldi

Şanlıurfa otoban çevre yolu mevkiinde yaşanan zincirleme trafik kazası, yoğun sisin etkisiyle meydana geldi. Bu feci kazada 1 kişi hayatını kaybederken, 9 kişi de yaralandı.

Yoğun Sis ve Kaygan Yol Kazanın Sebebi

Olay, otoban çevre yolu mevkiinde seyir halindeki bir tır sürücüsünün yoğun sis ve kayganlaşan yolda direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu gerçekleşti. Aynı anda bu yolda seyreden başka bir tır ve yolcu otobüsü de kaza yapan tıra çarpmaktan kurtulamadı.

Erdoğan'ın Anonsuyla AKP İl Başkanı Yuhalandı: Şanlıurfa'da Tansiyon Yükseldi! Erdoğan'ın Anonsuyla AKP İl Başkanı Yuhalandı: Şanlıurfa'da Tansiyon Yükseldi!

Olay Anında Vatandaşlar Hemen İhbar Etti

Çevredeki vatandaşlar, kazayı gözlemleyerek durumu hemen sağlık, itfaiye ve emniyet polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine ulaşan ekipler, yaralılara ilk müdahalelerini olay yerinde gerçekleştirdikten sonra ambulanslarla kent merkezindeki hastanelere sevk etti.

9 Yaralı, 1 Can Kaybı

Hayatını kaybeden şoförün cenazesi, otopsi işlemleri için Şanlıurfa adli tıp kurumuna gönderildi. Polis ekipleri ise kaza ile ilgili soruşturmayı derinleştiriyor.

Editör: Kader GÜL