Bilecik Belediye Spor Voleybol Takımı, Zonguldak DSİ'yi 3-0 Yendi

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Kadınlar 2. Ligi 10. Grup'ta heyecan başladı ve Bilecik Belediye Spor Voleybol Takımı, ilk haftada Zonguldak DSİ'yi 3-0 mağlup ederek lige galibiyetle başladı.

Galatasaray'da Zaniolo Çıkmazı: Son Durum Galatasaray'da Zaniolo Çıkmazı: Son Durum

İstasyon Spor Salonu'nda gerçekleşen müsabaka, Bilecik Belediye Spor Voleybol Takımı ile Zonguldak DSİ arasında büyük bir rekabete sahne oldu. Bilecik Belediye Spor, rakibini 25-7, 25-6 ve 25-11 set skorlarıyla 3-0 mağlup ederek galibiyete ulaştı.

Müsabakayı Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Belediye Başkanı Vekili Melek Mızrak Subaşı ve birçok spor tutkunu izledi. Maç sonrası yapılan açıklamada Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, "TVF 2. Lig'in ilk maçında Zonguldak DSİ'yi 3-0 yenerek harika bir başlangıç yaptık. Valimiz Sayın Şefik Aygöl ve tüm vatandaşlarımızla tribünde takımımıza destek olduk. Hedefimiz, şampiyonluk rotasını sürdürerek TVF 1. Lig'e yükselmek" dedi.

Bilecik Belediye Spor Voleybol Takımı, güçlü performansı ve galibiyeti ile gelecek müsabakalara umutla bakarken, taraftarlarını heyecanlandırdı. Takım, yeni sezonda başarılarının devamını getirmeyi hedefliyor.

Editör: Seniha BESLER