WhatsApp Desktop uygulamaları ile daha fazla kullanım kolaylığı sunuyor. İşte bu iki resmi uygulamanın kullanımı hakkında detaylar:

Beşiktaş'ta Haller Transferi Son Durum: Görüşmeler Devam Ediyor! Beşiktaş'ta Haller Transferi Son Durum: Görüşmeler Devam Ediyor!

WhatsApp Web: WhatsApp Web, bilgisayarınızın tarayıcısı üzerinden kullanabileceğiniz bir hizmet sunar. İşte nasıl kullanılacağı:

  1. Akıllı telefonunuzun WhatsApp uygulamasını açın.
  2. Üst sağ köşede bulunan üç nokta veya dikey çubuk menüsünden "WhatsApp Web" seçeneğini seçin.
  3. Bilgisayarınızın tarayıcısını açın ve WhatsApp Web'in resmi websitesini (Web Whatsapp) ziyaret edin.
  4. QR kodu taratmak için akıllı telefonunuzun kamerasını kullanarak bilgisayar ekranındaki QR kodu tarayın.
  5. İşlem tamamlandığında, WhatsApp Web tarayıcınızda açılacak ve artık bilgisayarınızdan WhatsApp mesajlarına erişebilirsiniz.

WhatsApp Desktop: WhatsApp Desktop, bilgisayarınıza indirip kurabileceğiniz bir masaüstü uygulamasıdır. İşte kullanım adımları:

  1. Resmi WhatsApp web sitesini (Whatsapp Download) ziyaret ederek WhatsApp Desktop uygulamasını indirin ve bilgisayarınıza kurun.
  2. Akıllı telefonunuzdaki WhatsApp uygulamasını açın.
  3. WhatsApp Web seçeneğini seçin.
  4. Akıllı telefonunuzun kamerası ile bilgisayar ekranındaki QR kodu taratın.
  5. İşlem tamamlandığında, WhatsApp Desktop uygulaması bilgisayarınızda açılacak ve WhatsApp'ı bilgisayarınızdan kullanabilirsiniz.

WhatsApp Web ve WhatsApp Desktop, bilgisayarınızdan WhatsApp mesajlarınızı görüntülemenizi ve mesajlarınızı gönderip almanızı sağlar. Ancak unutmayın ki her iki uygulama da akıllı telefonunuzun internet bağlantısına ihtiyaç duyar. Akıllı telefonunuzun WhatsApp uygulaması aktif ve internete bağlı olmalıdır.

Artık, WhatsApp'ı bilgisayarınızdan kullanmak daha da kolay hale geldi. Bu uygulamalar sayesinde işyerinde veya evde bilgisayarınızdan mesajlaşabilir ve WhatsApp deneyiminizi daha da genişletebilirsiniz.

Editör: Egemen KEYDAL