Hande Erçel ve Hakan Sabancı'nın yaz aylarında evleneceklerine dair iddialar, magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. Bali tatili sonrası havaalanında görüntülenen çifte iddialar sorulmuş, cevap vermek istemeyen çiftten Sabancı sadece "Herkes bir şeyler yazıyor çiziyor, gündem olmak için" demekle yetinmişti.Hande Erçel Ve Hakan Sabancı'dan Evlilik Yalanlaması (2)

Bambaşka Biri dizisinin final yapmasının ardından yeni senaryolar okuyan Hande Erçel, kendisini görüntülenen muhabirlerin evlilik sorusu üzerine açıklama yaptı. Oyuncu iddiaları yalanladı ve "Şimdilik öyle bir durum yok" dedi.

Erçel, L'Officiel için kamera karşısına geçtiği röportajda da evlilik konusundaki düşüncelerini dile getirmişti. Erçel, "Çok kırıldığımda gözümü kırpmam giderim. Benden ne kaybettireceğini düşünmeden giderim. Net bitirişlerim vardır her konuda. Profesyonel duruşumda bile bu böyle. Dönüşü olmayan bir yol benim için" demişti.Hande Erçel Ve Hakan Sabancı'dan Evlilik Yalanlaması (1)

Erçel'in evlilik açıklaması hayranlarını üzdü

Hande Erçel'in evlilik iddialarını yalanlaması, hayranlarını üzdü. Sosyal medyada birçok kullanıcı, Erçel ve Sabancı'nın bir an önce evlenmesini istediklerini dile getirdi.

İşte Hande Erçel'in evlilik iddialarına dair sosyal medyadaki bazı yorumlar:

13 Temmuz MasterChef'te Önlüğü Kim Giydi? Ana Kadroya Giren 2. Yarışmacı Belli Oldu! 13 Temmuz MasterChef'te Önlüğü Kim Giydi? Ana Kadroya Giren 2. Yarışmacı Belli Oldu!
  • "Hande Erçel ve Hakan Sabancı'nın evleneceklerini duyduğumda çok mutlu olmuştum. Ama şimdi yalanlanması beni çok üzdü."
  • "Hande Erçel ve Hakan Sabancı'nın çok yakıştıklarını düşünüyorum. Umarım bir gün evlenirler."
  • "Hande Erçel ve Hakan Sabancı'nın evliliği, Türkiye'nin en güzel çiftlerinden biri olurdu."

Hande Erçel ve Hakan Sabancı'nın evlilik konusundaki kararı merakla bekleniyor.

Editör: Kader GÜL